Velkommen

I FDF møder vi børn og unge med fantasi, fællesskab og en kristen holdning til livet. Vores kerneaktiviteter er bl.a. friluftsliv, musik og leg.

Ny hjemmeside

26.02.2015

Velkommen til vores nye hjemmeside Vi arbejder fortsat på højtryk på at få alle sider opdateret. Hvis du finder fejl eller mangler så giv os endelig besked så vi kan få det rettet


Bestyrelse

 

Formand 
Niels Frederiksen

niels@fdf-juelsminde.dktorben@fdf-juelsminde.dk

Menighedsrådsrepræsentant
Olav Tornøe

olav@fdf-juelsminde.dk

dry

Forældrerepræsentanter

Anna-Marie Olesen

anna-marie@fdf-juelsminde.dk

Bodil Aaberg Madsen

bodil@fdf-juelsminde.dk

Kredsleder/Knudeansvarlig
Jan Knudsen

jan@fdf-juelsminde.dkmorten@fdf-juelsminde.dk

Kasserer
Kim Erfurt

kim@fdf-juelsminde.dk